Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku

Kongresy, konference a tiskové konference

S velkou pečlivostí, se věnujeme malým i velkým zakázkám.

Navrhneme  grafické  zpracování plánků konference a set up prostor. V přípravném projektovém řízení i během akce komunikujete pouze jedním z našich odpovědných techniků.  V procesu realizace konferencí je naším doménou zajištění osvětlení, projekce , ozvučení a tlumočení včetně mobilních tlumočnických kabin.


Na stránce se pracuje, omluvte grafickou podobu. :-)

Zajištění efektového osvětlení, projekcí a ozvučení pro TV a filmové natáčení a sportovní akce

Pro TV pořady a filmové natáčení dodáváme světelné a zvukové a obrazové technologie včetně odbavovacích pracovišť. Před a během realizace kreativně a operativně spolupracujeme s architekty scén, režiséry a kameramany. Pro sportovní akce zajistíme požadovanou technologii, tak aby optimalizovala vaše náklady a byla přínosem pro průběh akceNa stránce se pracuje, omluvte grafickou podobu. :-)


Státní a veřejné akce

Originální řešení včetné technické produkce v jednom balíčku služeb

Vyprojektujeme Vám nejnovější technická řešení, která efektivně zaujmou Vámi požadovanou cílovou skupinu ať už jsou to dodavatelé, obchodní partneři, zaměstnanci, státní nebo partnerské návštěvy. Přeneseme interaktivní technologie, speciální světelné, zvukové a zobrazovací technologie na Vaši akci.


Na stránce se pracuje, omluvte grafickou podobu. :-)

Pronájem světla, zvuku a videa

Kromě prodeje provádíme i kompletní instalace, správu a provoz nebo rekonstrukce světel, video a audio techniky. Zařízení, výrobců která prodáváme, si lze i pronajmout jak na jednotlivé, tak na periodické akce. Pronájem kompletního zařízení poskytujeme i s obsluhou. Pronájem jednotlivých přístrojů poskytujeme jen stálým zákazníkům nebo partnerům. Přestože naše firma používá zcela špičkovou techniku, ceny jsou srovnatelné s jinými, hůře vybavenými firmami.

Pro zapůjčení profesionální techniky nebo vypracování cenové nabídky pro  světlo, zvuk, video, grand support a podia, kontaktujte tel.  +420603418389,  +420603552940.

karlův most stánekScénické osvětlení exteriérů a interiérů

Realizujeme kompletní technické zajištění, divadelních představení a přehlídek, koncertů, kongresů, hudebních festivalů, konferencí, módních přehlídek, tanečních párty, VIP večírků, firemních prezentací a veletrhů. Stavba podií, nosné konstrukce, ground support

Strecha3StrechaMost Usti
Světlo porozumění - Oneness Light

světlo Světlo porozumění OTV Pavlů zajišťovala ozvučení a osvětlení ve Španělské synagoze a venkovní osvětlení obou historických budov. Přáním organizátorů bylo propojit oba domy nejen programem hudebním, ale i takovým způsobem, aby bylo zřejmé, že se jedná o společnou akci. Volba padla na exteriérové  osvětlení. Protože se z architektonického hlediska jedná o dvě rozdílné stavby bylo řešení osvětlení skutečnou výzvou. Rozhodli jsme se pro decentní slavnostní osvětlení realizované inteligentními reflektory, které obě stavby zalily rastrovaným světelným paprskem. Pro dynamické světelné propojení budov byly použity inteligentní pohyblivé reflektory jejichž paprsky přejížděly z jedné budovy na druhou. Nasvícení kostela i synagogy přispělo k jedinečné atmosféře večera.

VÍCE »

Vyhledávání:
Přihlášení k odběru novinek e-mailem:
Zvolte výrobce: