Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku

Servisy, opravy a repase

Naše ceny oprav jsou hudbou pro vaše uši

Naši servisní technici jsou jedni z nejlepších v oboru, jsou  vysoce kvalifikované a proškoleni. Prověřeni praxí a k diagnostice oprav přistupují  velmi pěčlivě, jak je vaše zařízení opraveno je Vám vráceno v nejkratším možném časei. Jste li zákazník s uzavřenou servisní smlouvou na dobu opravy je Vám zapůjčeno náhradní zářízení.  Můžeme se podívat na celý systém nebo kterékoli jeho součásti uvnitř, včetně desek, předřadníků, zesilovačů a dalších modulů. Servisujeme všechny námi prodávané  značky , ale umíme opravit i další značky z oboru profesionální techniky světlo, audio a video.

 

Nejste-li zákazníkem společnost Osvětlovací technika Vít Pavlů s.r.o., ale rádi byste využili naše obchodní nebo servisní služby, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na telefonu +420 603 418 403.  V rámci obchodní nabídky jsme schopni servisovat jen některé výrobky, případně dostupnou techniku Vám zapůjčit na vyzkoušení.


NA STÁNCE SE PRACUJE, OMLUVTE PROSÍ GRAFICKOU PODOBU. :-)

Baner staticky OTVP

Vyhledávání:
Přihlášení k odběru novinek e-mailem:
Zvolte výrobce: