Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku

LUPO SUPERPANEL FULL COROR 30

Náhled

Nový plně barevný LED panel pro mobilní i studiové svícení

VÍCE »

Nový firmware pro Gemini

Jedinečné světelné efekty urychlují práci filmovým osvětlovačům a kameramanůmGEMINI

Partner výstavy Světlo v architektuře

OliffeRádi bychom Vás jako partneři výstavy pozvali na každoroční ,,Světlo v architektuře". V případě, že budete zájem si s námi sjednat schůzku na místě, tak nás prosím kontaktujte. Odkaz: http://svetlovarchitekture.cz/

Termín: 23. – 26. 3. 2017 (čtvrtek – neděle)
Místo konání: PVA EXPO PRAHA v LetňanechServisy, opravy a repase

Naše ceny oprav jsou hudbou pro vaše uši

Naši servisní technici jsou jedni z nejlepších v oboru, jsou  vysoce kvalifikované a proškoleni. Prověřeni praxí a k diagnostice oprav přistupují  velmi pěčlivě, jak je vaše zařízení opraveno je Vám vráceno v nejkratším možném časei. Jste li zákazník s uzavřenou servisní smlouvou na dobu opravy je Vám zapůjčeno náhradní zářízení.  Můžeme se podívat na celý systém nebo kterékoli jeho součásti uvnitř, včetně desek, předřadníků, zesilovačů a dalších modulů. Servisujeme všechny námi prodávané  značky , ale umíme opravit i další značky z oboru profesionální techniky světlo, audio a video.

 

Nejste-li zákazníkem společnost Osvětlovací technika Vít Pavlů s.r.o., ale rádi byste využili naše obchodní nebo servisní služby, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na telefonu +420 603 418 403.  V rámci obchodní nabídky jsme schopni servisovat jen některé výrobky, případně dostupnou techniku Vám zapůjčit na vyzkoušení.


NA STÁNCE SE PRACUJE, OMLUVTE PROSÍ GRAFICKOU PODOBU. :-)

Baner staticky OTVP

Financování

Splátky dle možnosti a přání zákazníků

Spláty minimalizují  počáteční  hotovostní   (out-of-pocket) náklady a šetří Váš  kapitáll, který může mít zásadní význam pro Vaše obchodní operace a cash flow.

Nízké měsíční platby, činní profesionální  high-cost  techniku cenově dostupnou. Získání kvalitní ho vybavení dnes vyžaduje značné finanční  náklady. Fixní, nebo variabilní výše  platby a termíny splátek  na míru, jsou  nastavené tak  aby splńoval vaše představy.  

Přizpůsobte si svůj balíček financování, aby vyhovoval vašim požadavkům,  rozpočtům,   termínu  nákupu a  potřebám vaší firmy. 

 

Ve spolupráci s předními poskytovateli splátkového a úvěrového prodeje  Vám poradíme  jak financovat Váš projekt. Možnost dlouhodobých i krátkodobých splátek. Přeúvěrování i na dobu několika měsíců. Zrychlený a odložený úvěr . krátkodobé financování - expres splátky, odložená platba. 

 

Kontaktujte nás na tel. +420 603 418 403, nebo emailem : info@otvpavlu.cz
Na stránce se pracuje, omluvte grafickou podobu. :-)

Všechny novinky najdete na našem FB profilu

https://www.facebook.com/osvetlovacitechnikavitpavlu/?ref=hl

Kabelový přechod Capa junior

Capa 100 Nově zastupujeme pro Českou a Slovenskou republiku společnost

LOGO

VÍCE »

SeaChanger

seachanger 1

 

Uvádíme na trh barevný měnič firmy SeaChanger, který zvýší úroveň Vašeho světelného designu.

VÍCE »

GrandMa pico dělá malá divadla Velkými.

GMA pico
GrandMA pico je perfektní řídcí pult pro malá divadla.


 MA Lighting rozšířilo svoji grandMA rodinu zařízením grandMA pico. Nový řídící pult je speciálně vyvinut pro potřeby divadla. GrandMA pico je téměř identické s grandMAmicro, nicméně hardware je optimalizován pro potřeby divadla. Podobně jako větší řídící pulty grandMA obsahuje numerickou klávesnici, tlačítka Go-plus, Go-minus a Pauza. GrandMa pico dále nabízí barevnou dotykovou obrazovku, 1024 DMX výstupních kanálů a volný visualizační software grand MA 3D. Navíc lze jako příslušenství připojit dálkové ovládání a až 4 grand MA video servery. Tento řídící pult využívá stejnou syntaxi, okna a menu jako větší pulty grandMA rodiny. GrandMA pico nepodporuje sítové a multiuživatelské funkce, nelze jej rozšířit nebo použít tracking zálohu. 

MA 2Port Nodes

NODE PRO
MA 2Port Node onPC je nejnovějším členem rodiny grandMA a doplňuje řadu produktů MA pro integrované systémové řešení pro osvětlovací a video systémy.

VÍCE »

Smoke Factory – úspěšný test bezpečnosti a nezávadnosti BGV C1

LOGO SF Výrobníky mlhy a kouře jsou často považovány za nebezpečné pro zdraví lidí, kteří se nacházejí v bezprostředním okolí. Firma Smoke Factory přichází se zásadní novinkou. Společnost známá svojí snahou o inovaci má nyní v ruce doklad o nezávadnosti svých výrobků, osvědčení BGV C1 – bezpečný kouřový systém.

Smoke Factory přichází jako první v historii s výrobkem, který byl úplně prozkoušen a bezezbytku vyhovuje náročným požadavkům testovacích zkoušek. Zkouška mlhového přístroje probíhala za reálných podmínek se vzorky vzduchu, které byly vyhodnocovány v laboratořích. Oba testované mlhové přístroje, čtyři různé mlhové náplně a mlha jako taková jsou bezpečné a neohrožují zdraví. Výrobek může nyní nosit označení „Úspěšně testováno“ s logem VBG (Institution for Statutory Accident Insurance and Prevention – Institut pro bezpečný provoz a prevenci).

Zakladatel Smoke Factory Florian von Hofen říká: „Divadla, televizní studia i půjčovny mohou nyní umělcům i jejich divákům ukázat, že mlhové systémy jsou bezpečné. Jsme velmi rádi, že máme důkaz, který pomůže mnoha našim zákazníkům. Víme kolik lidí má předsudky ohledně mlhy a kouře, ale jako profesionálové víme, že světelná show, laserové efekty nejsou úplné bez kouře či mlhy. Certifikát BGV C-1 je velmi oceňován na celém světě, domníváme se, že neexistuje lepší způsob, jak ukázat, že bereme naši práci vážně.“  

http://eshop.otvpavlu.cz/produkty/vyrobce-smoke-factory
/
TOUR HAZER

NEW VARI LITE 3500WASH

VL 3500new Dva různé výkony výbojky v jednom reflektoru.

VÍCE »

X - PEN

 

X - PENMalý, spolehlivý a výkonný  tester DMX signálu a kabelů, včetně praktického osvětlení LED.
Vice prospekt v pdf.

SPOTLIGHT Vedette 12 H CC

SPOTLIGHT  Vedette 12 CC

Nová modelová řada sledovacích spotů s eliptickým odrazovým zrcadlem

VÍCE »

WM MA dimmer

WM MA dimmer

Nový digitální stmívač z produkce MA LIGHTING již v prodeji

VÍCE »

Vyhledávání:
Přihlášení k odběru novinek e-mailem:
Zvolte výrobce: