Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku

VARI *LITE VL 500 návrat legendy 19.9.2005

Náhled

VARI*LITE VL500 wash světlomet navazuje na legendární a populární VL5, které získalo cenu Emmy v roce 1994. Nová výrobní řada je však výrazně vylepšena.

Tento multicolorový světlomet nabízíme ve čtyřech modelech VL500, VL500D, VnullL500 80V, a VL500A. Navíc, na přání zákazníka, všechny modely VL500 nabízíme s pastelovými barevnými filtry místo obvyklých sytých barev. Pastelové odstíny nabízejí měkčí barevnou stopu typu Broadway, které se používají často při divadelních vystoupeních.

Patentovaný DICHRO*TUNE radiální měnič barev se skládá ze tří sad 16 - ti hvězdicově instalovaných dichroických lamelových filtrů modrá, jantarová a purpurová – které vytvářejí, jemné spektrum prolínajících se barev.

16 hvězdicově instalovaných rozptýlových lamel zajišťují difúzy světelného paprsku. Pro další regulaci toku světelného paprsku může být VL500 dodán s pěti volitelnými vzájemně měnitelnými čočkami, včetně čirých, vroubkovaných, 8 řadých, 12 řadých a Buxomu.

Všechny modely VL500 jsou vybaveny konvenčním chlazením (žádné větráky); světlomet má extra tichý provoz, a tak je vhodné pro televizní a divadelní produkce nebo jakékoli jiné užití, kde je hluk nepřijatelný.

Dalším konstrukčním vylepšením je vyšší světelný výstup světelného zdroje, více volitelných světelných zdrojů, přesměrování lampového připojení, které umožňuje snížení teploty, silnější motorek měniče, silnější a tišší motory pohybů a software zajišťující opakování barev a diagnostiku.

VL500 je samostatnou jednotkou bez použití Smart Repeater Processing Unit. Jednoduše stačí zapojit k DMX512 a připojit ke zdroji. VL500 je možno řídit protokolem DMX512 z různých, osvětlovacích pultů.

VL500 je standartně vybaven přehledným displejem. Displaj má rozšířené dálkové ovládání, která umožňuje nastavení dalších pevných parametrů. Na přání zákazníka je displej dodáván s dalkovým ovladačem, který je napájen baterií, a tak není nutné zapínat světlomet.

Vyhledávání:
Přihlášení k odběru novinek e-mailem:
Zvolte výrobce: