Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku Osvětlovací technika Vít Pavlů - klikněte pro návrat na hlavní stránku

grandMA na koncetech Madony 23.11.2006

Náhled

 Její koncerty jsou známé nejen díky hudbě, ale také díky vynikající podívané. A nové turné, s kterým Madonna přijíždí do Prahy není vyjímkou. Confessions Tour 2006 (Vyznání či Zpovědi, chcete-li) navazuje na její CD “Confessions on a Dance Floor. Světové turné Madonna zahájila v létě tohoto roku ve Spojených státech a Kanadě a v Praze vystoupí v Sazka Aréně.
Light designer Roy Bennet a programátor Troy Eckerman použili rozsáhlou sadu pohyblivých světel a efektů, které jsou ovládány pultem grandMA full-size. “Každé turné Madonny je velké a tohle je asi největší, jaké kdy dělala,” říká Eckerman.
“K přepravě je potřeba 26 nákladních automobilů, je zde mnoho videa, kulis, různých pohyblivých komponentů a spousta převleků. Náš osvětlovací systém musí být velmi všestranný, aby zvládl tolik prvků. Nastavení světelných ramp je ovládáno pomocí počítače, pomáhá nám to změnit atmosféru osvětlení od tvrdého rocku po taneční disco. Pult grandMA ovládá všechno osvětlení, je zde přinejmenším 30 DMX prostředí ovládaných přes 9 NSP. grandMA zvládá vše na výbornou.”

Na světelné efekty se používá devádesátdevět Vari*Lite 3000, osm VARI*LITE 2500 wash (barvících světel) pět VARI*LITE 500, 31 Mac 3K wash, 13 Syncrolight B52s
a 82 Atomic Strobů s barevnými měniči. Mezi další světla ovládaná grandMA patří 128 bílých Color Blast LEDs, 58 jednotek Color Blast, 50 zařízení Thomas Pixeline fixtures, 48 Martin Mac 700s a 692 SACO mini LED. Jistě není třeba dodávat že výhradním distibutorem pultů grandMA je naše firma. Systém grandMA využívá např. Sazka Aréna, ČEZ Aréna v Ostravě a z divadel Studio Ypsilon.

Vyhledávání:
Přihlášení k odběru novinek e-mailem:
Zvolte výrobce: